Contact

SONY DSC

Theater Het Badhuis
Daalseweg 262
6523 CD Nijmegen
Tel 024 3600588
info@kwatta.info

 

josee@kwatta.info
Josee Hussaarts – Artistiek directeur

brigitte@kwatta.info
Brigitte De Goeij – Interim zakelijk directeur

gerda@kwatta.info
Gerda van de Kamp – Zakelijk directeur

wilma@kwatta.info
Wilma van Nispen – Secretariaat en boekhouding

thekla@kwatta.info
Thekla Wildekamp – Educatie

evelyn@kwatta.info
Evelyn Fransen – Publiciteit en marketing (zwangerschapsverlof)

publiciteit@kwatta.info
Sam Cuppen –┬áPubliciteit en marketing

noralie@kwatta.info
Noralie Jansen – Productie

jesse@kwatta.info
Jesse Knoop – Techniek